4 Kasım 2013 Pazartesi

Qod Max Brezilya Fönü Keratini

Herkese günaydın... Sendromsuz, sorunsuz geçecek mutlu bir hafta dileyerek başlamak istiyorum..

Bu gün size tanıtmak, tavsiye etmek istediğim ürün qod max brezilya fönü keratini. 


Uzun zamandır saçlarımı röfleli olarak kullanıyorum ve aynı zamanda saçlarımı uzatmaya çalışıyorum. Yapı itibariyle aşırı kuru, inatçı, gür saçlara sahibim ve saçlarımı en olmayacak şekilde kullanıyorum malesef:) Hem kuru , hem röfleden dolayı yanmış, hasar görmüş olması artı bir de ısrarla kestirmeyişimin sonucunda saçlarım artık neredeyse tarak işlemez kıvama gelmişti. 

Birkaç sene önce saçlarıma, ilki kuaförde olmak üzere, 3 kez keratin uygulamis ve memnun kalmıstim. Bu seferde saçlarımı kestirmemek ve kurtarmak adına keratin uygulamaya karar verdim. Bilindiği gibi formaldehit vb.kimyasalların kanser yapma riskinden dolayı Brezilya fönünden birçoğunuz korkuyoruz. Bu yüzden de güvenip yaptıramıyoruz.Yaptırmaya (yada yapmaya) karar verdiğinizde kesinlikle çok iyi araştırmalısınız. Ben öyle yaptım;) Sonunda Sağlık Bakanlığı ve FDA onaylı olan Qod markada karar kıldım.  Cumartesi günü saçıma çok sevdiğim bir arkadaşımında yardımıyla uyguladım 48 saat bekledim ve dun akşam saçlarımı yıkadım. Sonuçtan oldukça memnunum. %80 oranında düzlük, kabarmayan yatışmış saçlar ve benim asıl uygulama sebebim yumuşaklık ve parlak görünüm....


Yapmayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, özellikle kokusuz ve dumansız olması çok büyük artıları. Normalde ayni gün yıkayabiliyorsunuz fakat ben keratinin saçımda nekadar uzun süre kalırsa okadar faydalı ve kalıcı olacağını düşünerek 48 saat bekledim.
Uygulama esasları için bu yazımı tıklayabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularada seve seve yanıt verebilirim;)


Herkese ahenkle dans eden, sağlıklı saçlar dilerim;)
Sevgiler..
1 yorum: