5 Ağustos 2014 Salı

SANDALET YENİLEME

Merhaba, kısa bir aradan sonra tekrar yazıyor olmak çok güzel:) Öncelikle herkesin geçmiş bayramını kutluyorum. Ben harika bir tatil geçirdim, umarım sizlerde benim gibi, çok güzel eğlenmiş ve dinlenmişsinizdir.

Sanırım iki yaz önce aldığım sandaletlerimi çok kısa bir süre giydikten sonra üzerindeki fiyonku düşmüştü. Nerede düşürdüğümü bilemediğim içinde haliyle bulamadım. Nezamandır dolabımda durup duran sandaletlerimi neden yenilemiyorum diye düşünürken, geçen yaz yaptığımız ayakkabı süslemelerinden (buradan bakabilirisiniz) kalan malzemelerden bişeyler ortaya çıkabileceğini düşündüm. Evde var olan birkaç değişik cicili bicili fiyonkun içinde en çok bu hasır pembe detaylı olan hoşuma gitti ve aldım elime iğne ipliği:)

Sandaletin rugan derisi çok sert olmadığı için ben yapıştırmak yerine dikmeyi tercih ettim. hem böylesi çok daha sağlam oluyor, yapıştırdığınızda düşme riski herzaman var.


Sandaletlerimin yeni halini ben çok sevdim, umarım sizlerde beğenmişsinizdir. Evde giymediğiniz yada giymekten sıkıldığınız sandaletlerinizi sizlerde böyle çok ucuza aksesuarcılardan alacağınız değişik malzemelerle yenileyebilirsiniz.
Gününüz rengarenk geçsin;
Sevgiler..
4 yorum: